30-05-07

Eerste ronde bij de vrouwen

Eerste ronde bij de vrouwen

Eerste ronde (bovenste helft)
Eerste ronde (bovenste helft)
uitslag
HENIN (1)Vesnina (Rus)6-4, 6-3
Paszek (Oos)Nakamura (Jap)6-4, 6-0
Tanasugarn (Tha)Dellacqua (Aus)6-3, 4-6, 6-4
Santangelo (Ita-20)A.Radwanska (Pol)6-1, 6-4
Bammer (Oos-20)Vinci (Ita)6-4, 6-4
Savtsjoek (Oek)Sjvedova (Rus)7-5, 7-5
Parmentier (Fra)Koryttseva (Oek)6-4, 3-6, 7-5
Li (Chn-16)Klösel (Dui)7-6, 6-0
Safina (Rus-10)Fedak (Oek)7-5, 6-4
Obziler (Isr)Czink (Hon)6-3, 6-4
Bacsinszky (Zwi)Zheng (Chn)7-6, 6-0
Schiavone (Ita-23)Meusburger (Oos)6-2, 6-4
Krajicek (Ned) Brémond (Fra-31)6-3, 6-3
Perry (VS)Sanchez (Fra)3-6, 6-4, 6-3
Sequera (Ven)Razzano (Fra)5-7, 6-3, 9-7
S.Williams (VS-8)Pironkova (Bul)5-7, 6-1, 6-1
Jankovic (Ser-4)Foretz (Fra)6-2, 6-2
Castaño (Col)Laine (Fin)1-6, 7-5, 6-4
Harkleroad (VS)Wozniak (Can)6-2, 7-6
V.Williams (VS-26) Cornet (Fra)6-4, 6-3
Bartoli (Fra-18)Rezaï (Fra)6-2, 6-4
Petkovic (Dui)Gajdosova (Svk)4-6, 6-3, 6-3
Johansson (Fra)Grönefeld (Dui)7-5, 6-4
Dementjeva (Rus-13)Kerber (Dui)6-3, 6-2
Peschke (Tsj)Petrova (Rus-11)7-5, 5-7, 6-0
Cohen-Aloro (Fra)Jakimova (WRu)7-6, 6-1
Llagostera Vives (Spa)Smashnova (Isr)6-2, 7-5
Garbin (Fra-19)Morigami (Jap)7-6, 6-4
Stosur (Aus-27)Jackson (VS)6-1, 6-2
Kirilenko (Rus)Camerin (Ita)6-3, 6-0
Amanmuradova (Oez)King (VS)7-6, 4-6, 6-3
Vaidisova (Tsj-6)Gagliardi (Zwi)6-4, 6-3

Eerste ronde (onderste helft)
Eerste ronde (onderste helft)
uitslag
Ivanovic (Ser-7)Arvidsson (Zwe)6-2, 6-0
Mirza (Ina)Brianti (Ita)6-1, 6-1
Poetsjek (Wru)Fedossova (Fra)6-3, 6-2
Olaru (Roe)Vakoelenko (Oek-30)6-4, 6-1
Medina Garrigues (Spa-24)Leptsjenko (Oez)6-1, 2-6, 6-2
Lichovtseva (Rus)Chan (Tai)4-6, 7-5, 6-3
Poetsjkova (Rus)Daniilidou (Gri)7-5, 0-6, 6-3
Hantuchova (Svk-12)Kostanic (Kro)6-3, 6-1
Peer (Isr-15)Kanepi (Est)6-1, 6-3
Gallovits (Roe)Bardina (Rus)6-0, 4-0 en opgave
Doesjevina (Rus)Pin (Fra)6-4, 6-4
Srebotnik (Svn-17)Rodionova (Rus)6-1, 6-3
Müller (Dui-32)De Los Rios (Par)6-4, 6-4
Cibulkova (Svk)Sun (Chn)6-4, 6-4
Shaughnessy (VS)Myskina (Rus)6-1, 6-0
Koeznetsova (Rus-3)Bytsjkova (Rus)6-0, 6-3
Mauresmo (Fra-5)Granville (VS)6-0, 7-5
Dechy (Fra)Wozniacki (Den)2-6, 7-6, 6-0
Pratt (Aus) Pennetta (Ita)7-6, 6-2
Safarova (Tsj-25) Bejgelzimer (Oek)6-4, 6-3
Sugiyama (Jap-21)Birnerova (Tsj)6-3, 6-4
Tu (VS) Oprandi (Ita)6-3, 6-4
Szavay (Hon)Kremer (Lux)7-5, 6-2
Tsjakvetadze (Rus-9)Molik (Aus)6-2, 6-3
Schnyder (Zwi-14)Sucha (Svk)2-6, 6-1, 6-2
K.Bondarenko (Oek)Ondraskova (Tsj)6-0, 6-1
Knapp (Ita)Azarenka (WRu)6-1, 6-1
A.Bondarenko (Oek-22)Benesova (Tsj)6-0, 6-1
Dulko (Arg-29)Su-Wei (Tpe)6-4, 6-3
Koedrjavtseva (Rus)Schruff (Dui)6-1, 6-4
Craybas (VS)Dominguez Lino (Spa)6-1, 2-6, 6-4
Sjarapova (Rus-2)Loit (Fra)6-3, 7-6

20:39 Gepost door dcvke | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.