25-05-07

Eerste ronde bij de vrouwen

Eerste ronde bij de vrouwen

Eerste ronde (bovenste helft)
Eerste ronde (bovenste helft)
uitslag
HENIN (1)Vesnina (Rus)
Paszek (Oos)Nakamura (Jap)
Tanasugarn (Tha)Dellacqua (Aus)
A.Radwanska (Pol)Santangelo (Ita-20)
Bammer (Oos-20)Vinci (Ita)
Sjvedova (Rus)kwalificatiespeelster
Parmentier (Fra)kwalificatiespeelster
Klösel (Dui)Li (Chn-16)
Safina (Rus-10)Fedak (Oek)
Czink (Hon)Obziler (Isr)
kwalificatiespeelsterZheng (Chn)
Meusburger (Oos)Schiavone (Ita-23)
Brémond (Fra-31)Krajicek (Ned)
Sanchez (Fra)Perry (VS)
Sequera (Ven)Razzano (Fra)
Pironkova (Bul)S.Williams (VS-8)
Jankovic (Ser-4)Foretz (Fra)
Castano (Col)kwalificatiespeelster
Wozniak (Can)Harkleroad (VS)
Cornet (Fra)V.Williams (VS-26)
Bartoli (Fra-18)Rezaï (Fra)
Gajdosova (Svk)kwalificatiespeelster
Johansson (Fra)Grönefeld (Dui)
Kerber (Dui)Dementjeva (Rus-13)
Petrova (Rus-11)kwalificatiespeelster
Jakimova (WRu)Cohen-Aloro (Fra)
Llagostera Vives (Spa)Smashnova (Isr)
Morigami (Jap)Garbin (Fra-19)
Stosur (Aus-27)Jackson (VS)
Kirilenko (Rus)Camerin (Ita)
kwalificatiespeelsterKing (VS)
Gagliardi (Zwi)Vaidisova (Tsj)

Eerste ronde (onderste helft)
Eerste ronde (onderste helft)
uitslag
Ivanovic (Ser-7)kwalificatiespeelster
Brianti (Ita)Mirza (Ina)
Poetsjek (Wru)Fedossova (Fra)
kwalificatiespeelsterVakoelenko (Oek-30)
Medina Garrigues (Spa-24)Leptsjenko (Oez)
Lichovtseva (Rus)Chan (Tai)
Poetsjkova (Rus)Daniilidou (Gri)
Kostanic (Kro)Hantuchova (Svk-12)
Peer (Isr-15)Kanepi (Est)
Gallovits (Roe)Bardina (Rus)
Doesjevina (Rus)Pin (Fra)
Rodionova (Rus)Srebotnik (Svn-17)
Müller (Dui-32)kwalificatiespeelster
kwalificatiespeelsterSun (Chn)
Myskina (Rus)Shaughnessy (VS)
Bytsjkova (Rus)Koeznetsova (Rus-3)
Mauresmo (Fra-5)Granville (VS)
Wozniacki (Den)Dechy (Fra)
Pennetta (Ita)Pratt (Aus)
Bejgelzimer (Oek)Safarova (Tsj-25)
Sugiyama (Jap-21)Birnerova (Tsj)
Oprandi (Ita)Tu (VS)
Kremer (Lux)kwalificatiespeelster
Molik (Aus)Tsjakvetadze (Rus-9)
Schnyder (Zwi-14)Sucha (Svk)
K.Bondarenko (Oek)Ondraskova (Tsj)
Knapp (Ita)Azarenka (WRu)
Benesova (Tsj)A.Bondarenko (Oek-22)
Dulko (Arg-29)kwalificatiespeelster
Schruff (Dui)kwalificatiespeelster
Dominguez Lino (Spa)Craybas (VS)
Loit (Fra)Sjarapova (Rus)

16:41 Gepost door dcvke | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.